Giti GDR621 – Opony Zimowe

Opony ciężarowei autobusowe GITI

Giti Tire to Singapurski koncern, który przez 60 lat swojej działalności zdołał uzyskać pozycję jednego z czołowych producentów opon na świecie. Koncern posiada 8 fabryk w Indonezji, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Obecnie Giti jest piątym koncernem na świecie w zakresie produkcji opon ciężarowych.

Giti konsekwentnie poszerza swoją gamę produktową, żeby zapewnić kompleksową ofertę dla swoich klientów. Jest to możliwe dzięki globalnej współpracy inżynierów testujących opony na 3 kontynentach, w zróżnicowanych warunkach. Dzięki europejskim inżynierom, którzy projektują i testują opony w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Finlandii, Giti ma pewność, że produkty oferowane w Europie są doskonale dopasowane do potrzeb europejskich kierowców.

W Europie koncern Giti sprzedaje również marki GT Radial i Runway w segmencie opon osobowych.

Giti GDR621 – Opony Zimowe

Regionalna opona zimowa na oś napędową Bieżnik był kompleksowo testowany w warunkach zimowych w całej Europie i spełnia on normy.

Więcej
Giti GDR621
Giti GSW226 – Opony Zimowe

Bieżnik do opon na oś kierowaną i wleczoną do jazdy po śniegu, lodzie i na mokrej nawierzchni Testowana pod kątem.

Więcej
Giti GSW226
Giti GT867 – Transport miejski

GT867 została specjalnie opracowana do jazdy wymagającej częstego zatrzymywania się, częstej zmiany prędkości i kierunku jazdy Opona do jazdy po.

Więcej
Giti GT867
Giti GAU861 – Transport miejski

Opracowana specjalnie dla autobusów do jazdy miejskiej, z częstymi przystankami, zmianami kierunku oraz prędkości Bardzo wydajna opona do jazdy miejskiej,.

Więcej
Giti GAU861
Giti GDM686 – Transport mieszany

GDM686 to opona kierunkowa na oś napędową z głębokim bieżnikiem przystosowana do intensywnego użytkowania na szosie i w terenie Nowoczesna.

Więcej
Giti GDM686
Giti GAM851 – Transport mieszany

Nowy solidny wzór na osie kierowane i wleczone zapewnia doskonałe osiągi w nierównym terenie Bardzo dobra odporność na pęknięcia bieżnika.

Więcej
Giti GAM851
Giti GAM837 – Transport mieszany

Opona na wszystkie osie, opracowana do różnych zastosowań na szosie, w terenie i w transporcie regionalnym Dobre właściwości samooczyszczania dzięki.

Więcej
Giti GAM837
Giti GAM831 – Transport mieszany

Opona na wszystkie osie, opracowana do różnych zastosowań na szosie i w terenie Specjalne ustawienie rowków i klocków zapewnia dobre.

Więcej
Giti GAM831
Giti GTR923 – Transport regionalny

Nowo opracowany bieżnik, z myślą o skandynawskim przemyśle drzewnym, doskonale sprawdzi się w terenie mieszanym Bardziej stabilna konstrukcja ścian bocznych.

Więcej
Giti GTR923
Giti GDR688 – Transport regionalny

Solidny wzór bieżnika, nadający się do licznych zastosowań Opona na oś napędową do samochodów ciężarowych o średniej masie, do użytku.

Więcej
Giti GDR688
Giti GDR638 – Transport regionalny

Nowa opona na oś napędową do użytku w transporcie regionalnym do samochodów ciężarowych o średniej masie oraz do autobusów z.

Więcej
Giti GDR638
Giti GAR820 – Transport regionalny

Bieżnik do użytku w transporcie regionalnym we wszystkich pozycjach osi w pojazdach o średniej masie Opracowana jako odpowiedź na szybki.

Więcej
Giti GAR820

Firma z solidnymi zasadami


Nasze podstawowe zasady:
– solidność
– uczciwość
– terminowość
– nastawienie na długofalową współpracę
– dbałość o środowisko naturalne

Nasze motto:
„My nie tylko chcemy spełniać oczekiwania
Naszych klientów – naszą ambicją jest je przekraczać!”

EcoTire BOSS Giti Kumho Tires Torque Dunlop Thunder Semperit