Podnośnik nożycowy PRO 30M

Maszyny i urządzenia - Podnośniki

Podnośnik nożycowy PRO 30M

Podnośnik nożycowy PRO 30M -należy do  grupy urządzeń znajdującą szerokie zastosowanie w warsztatach samochodowych do celów usługowo – naprawczych. Oprócz.

Więcej
PRO 30M
Podnośnik motocyklowy MOTO GP-R

Podnośnik MotoGP-R– ze specjalnie zaprojektowanymi obrotowymi uchwytami, przeznaczony jest do podnoszenia motocykla za tylne zawieszenie. Umożliwia łatwy montaż i demontaż.

Więcej
MOTO GP-R
Podnośnik motocyklowy MOTO GP-F

MotoGP-F Podnośnik MotoGP-F ze specjalnie zaprojektowanymi uchwytami przeznaczony jest do podnoszenia motocykla za przednie zawieszenie. Umożliwia łatwy montaż i demontaż.

Więcej
MOTO GP-F
Podnośnik nożycowy PRO 30H

Podnośnik nożycowy PRO 30H – należy do grupy urządzeń znajdującej szerokie zastosowanie w warsztatach samochodowych do celów usługowo – naprawczych..

Więcej
PRO 30H
Podnośnik nożycowy PRO 30

Podnośnik nożycowy PRO 30 – należy do grupy urządzeń znajdującej szerokie zastosowanie w warsztatach samochodowych do celów usługowo – naprawczych..

Więcej
PRO 30
Ravaglioli – podnośnik kolumnowy KPX 337WK

Podnośnik dwukolumnowy RAV KPX 337WK -elektromechaniczne, dwukolumnowe podnośniki samochodowe RAVAGLIOLI KPX przeznaczone są do podnoszenia samochodów o masie 2,7 –.

Więcej
KPX 337WK
Ravaglioli – podnośnik kolumnowy KPS 306HE

Podnośnik dwukolumnowy RAV KPS 306 HE – dwukolumnowy śrubowy podnośnik elektro-mechaniczny do obsługi pojazdów o masie do 3200 kg. Cechy:.

Więcej
KPS 306HE
Ravaglioli – podnośnik kolumnowy 5t KPN 250 LIKT

Podnośnik dwukolumnowy RAV KPN 250 LIKT – dwukolumnowy śrubowy podnośnik elektro-mechaniczny do obsługi pojazdów o masie do 5000 kg. Cechy:.

Więcej
5t KPN 250 LIKT
Ravaglioli – podnośnik dwukolumnowy KPX 343 WK

Podnośnik dwukolumnowy Ravaglioli KPX 343 WK – elektromechaniczny, dwukolumnowy podnośnik samochodowy RAVAGLIOLI KPX przeznaczony do podnoszenia samochodów o masie do.

Więcej
KPX 343 WK
Ravaglioli – podnośnik 2-kolumnowy 3,2T KPS327H

Podnośnik dwukolumnowy RAV KPS 327 H – dwukolumnowy śrubowy podnośnik elektro-mechaniczny do obsługi pojazdów o masie do 3200 kg. Cechy:.

Więcej
RAV KPS 327 H
Podnośnik kolumnowy BOXER/JOHN BEAN F2-730

Podnośnik dwukolumnowy F2-730 – to kolumnowy, elektromechaniczny podnośnik samochodowy. Podnoszenie i obniżanie odbywa się za pomocą śrub uruchamianych przy pomocy.

Więcej
BOXER/JOHN BEAN F2-730
Podnośnik 2 kolumnowy PRO 40-2DES

Podnośnik 2 kolumnowy PRO 40-2DES – czterotonowy kolumnowy podnośnik hydrauliczny. Obsługa za pomocą przycisków: GÓRA, DÓŁ i BLOKADA. Wyposażony w.

Więcej
PRO 40-2DES

Firma z solidnymi zasadami


Nasze podstawowe zasady:
– solidność
– uczciwość
– terminowość
– nastawienie na długofalową współpracę
– dbałość o środowisko naturalne

Nasze motto:
„My nie tylko chcemy spełniać oczekiwania
Naszych klientów – naszą ambicją jest je przekraczać!”

EcoTire BOSS Giti Kumho Tires Torque Dunlop Thunder Semperit