Giti GDR621 – Opony Zimowe

Oponywszystkie typy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac erat laoreet, pellentesque quam nec, condimentum quam. Curabitur fermentum, odio id pulvinar gravida, ante sem viverra sem, eget vestibulum est velit a risus.

Giti GDR621 – Opony Zimowe

Regionalna opona zimowa na oś napędową Bieżnik był kompleksowo testowany w warunkach zimowych w całej Europie i spełnia on normy.

Więcej
Giti GDR621
Giti GSW226 – Opony Zimowe

Bieżnik do opon na oś kierowaną i wleczoną do jazdy po śniegu, lodzie i na mokrej nawierzchni Testowana pod kątem.

Więcej
Giti GSW226
Giti GT867 – Transport miejski

GT867 została specjalnie opracowana do jazdy wymagającej częstego zatrzymywania się, częstej zmiany prędkości i kierunku jazdy Opona do jazdy po.

Więcej
Giti GT867
Giti GAU861 – Transport miejski

Opracowana specjalnie dla autobusów do jazdy miejskiej, z częstymi przystankami, zmianami kierunku oraz prędkości Bardzo wydajna opona do jazdy miejskiej,.

Więcej
Giti GAU861
Giti GDM686 – Transport mieszany

GDM686 to opona kierunkowa na oś napędową z głębokim bieżnikiem przystosowana do intensywnego użytkowania na szosie i w terenie Nowoczesna.

Więcej
Giti GDM686
Giti GAM851 – Transport mieszany

Nowy solidny wzór na osie kierowane i wleczone zapewnia doskonałe osiągi w nierównym terenie Bardzo dobra odporność na pęknięcia bieżnika.

Więcej
Giti GAM851
Giti GAM837 – Transport mieszany

Opona na wszystkie osie, opracowana do różnych zastosowań na szosie, w terenie i w transporcie regionalnym Dobre właściwości samooczyszczania dzięki.

Więcej
Giti GAM837
Giti GAM831 – Transport mieszany

Opona na wszystkie osie, opracowana do różnych zastosowań na szosie i w terenie Specjalne ustawienie rowków i klocków zapewnia dobre.

Więcej
Giti GAM831
Giti GTR923 – Transport regionalny

Nowo opracowany bieżnik, z myślą o skandynawskim przemyśle drzewnym, doskonale sprawdzi się w terenie mieszanym Bardziej stabilna konstrukcja ścian bocznych.

Więcej
Giti GTR923
Giti GDR688 – Transport regionalny

Solidny wzór bieżnika, nadający się do licznych zastosowań Opona na oś napędową do samochodów ciężarowych o średniej masie, do użytku.

Więcej
Giti GDR688
Giti GDR638 – Transport regionalny

Nowa opona na oś napędową do użytku w transporcie regionalnym do samochodów ciężarowych o średniej masie oraz do autobusów z.

Więcej
Giti GDR638
Giti GAR820 – Transport regionalny

Bieżnik do użytku w transporcie regionalnym we wszystkich pozycjach osi w pojazdach o średniej masie Opracowana jako odpowiedź na szybki.

Więcej
Giti GAR820

Firma z solidnymi zasadami


Nasze podstawowe zasady:
– solidność
– uczciwość
– terminowość
– nastawienie na długofalową współpracę
– dbałość o środowisko naturalne

Nasze motto:
„My nie tylko chcemy spełniać oczekiwania
Naszych klientów – naszą ambicją jest je przekraczać!”

EcoTire BOSS Giti Kumho Tires Torque Dunlop Thunder Semperit