Strona główna arrow Produkty arrow Opony ciężarowe bieżnikowane Boss
Boss BZE1

ImageBardzo małe opory toczenia – obniża zużycie paliwa do 4%. Wszechstronnie wypróbowany bieżnik z pełnymi barkami oraz z wbudowanym SIPE’m w celu lepszego schładzania. Masywny wzór bieżnika, który jest zaokrąglony w bocznych częściach w celu zwiększenia stabilności.

więcej
 
Boss BZAW

Image Dobrze wypróbowany bieżnik z pełnymi barkami oraz wbudowanym SIPE; m w celu lepszego chłodzenia. Łagodnie wyprofilowane barki – wytrzymałe na skręcanie w miejscu. Dostępna także w wersji 3-rowkowej.

więcej
 
Boss BRR

Image  Duża ilość przejechanych kilometrów. Wzór bieżnika o wszechstronnym zastosowaniu. Zastosowanie systemu SIPE – daje lepszą przyczepność do jezdni, szczególnie na mokrych i śliskich nawierzchniach. Nie zaleca się: place budowlane o złym podłożu.

więcej
 
Boss BTE2

Image Bardzo wysokie przebiegi dzięki optymalnemu połączeniu mieszanki gumowej i wzoru bieżnika. Bieżnik o wszechstronnym zastosowaniu i równomiernym zużyciu. Duża odporność na uszkodzenia.

więcej
 
Boss BTA

Image Specjalnie rekomendowany dlaniskich profili. Bardzo małe opory toczenia,obniżające zużycie paliwa do 5%. Rekomendowany do jazd długodystansowych. Kompozycja mieszanki gumowejpowodująca wyjątkowo niskiewydzielanie się ciepła.

więcej
 
Boss BZAW 65

ImageBardzo małe opory toczenia, obniżające zużycie paliwa do 5%. Sprawdzony wzór bieżnika do naczep i przyczep.

więcej
 
Boss B 680

Image Wzór ogólnego zastosowania dla przyczep i naczep. Mieszanka gumy przeznaczona do pracy w ciężkich warunkach.

więcej
 
Boss B748

Image Wzór ogólnego zastosowania dla przyczep i naczep.  Mieszanka gumy przeznaczona do pracy w każdych warunkach. Dobra przyczepność i wysokie przebiegi.

więcej
 
Boss BZY 65

ImageDobrze wypróbowany bieżnik na osiach wleczonych, supersingel. Łagodne wyprofilowane barki – wytrzymały na skręcenia w miejscu. Bieżnik wielosezonowy, doskonale sprawdzający się na wszystkich nawierzchniach.

więcej
 
Boss BDE 2

Image Bardzo małe opory toczenia, bniżające zużycie paliwa do 4%. Bieżnik dla transportu bliskiego i dalekiego. Wysokie przebiegi. Niezalecany do pracy w trudnych warunkach terenowych.

więcej
 
Boss BDA 2

ImageEkstremalnie niskie opory tłoczenia. Mieszanka gumy odporna na ścieranie. Niskie opory toczenia, wysokie przebiegi. Wzór bieżnika zaprojektowany dla transportu dalekobieżnego.

więcej
 
Boss B 729

ImageOdpowiedni bieżnik do jazdy na krótkie i długie dystanse. Zapewnia doskonałą trakcję i duże przebiegi. Wykonywany także w wersji dla opon o niskich profilach.

więcej
 
Boss BDN 2
ImageInnowacyjny bieżnik wielosezonowy na osie napędowe. Doskonale sprawdza się w warunkach zimowych, na mokrych nawierzchniach i w warunkach letnich. Charakteryzuje się dalekimi przebiegami, dużą stabilnością podczas jazdy, niskim poziomem hałasu. Zalecany czas montażu: jesień, początek zimy.
więcej
 
Boss BDA 60

ImageNapędowy wzór bieżnika do jazdy na długich i krótkich dystansach Specjalnie skonstruowany na opony niskoprofilowe.

więcej
 
Boss BDA

ImageBardzo małe opory toczenia, obniżające zużycie paliwa do 4%. Napędowy wzór bieżnika do jazdy długodystansowej. Cichy w toczeniu. Niezalecany do pracy w trudnych warunkach terenowych.

więcej
 
Boss BCT

ImageDostępny w wersji z SIPE’m lub bez.Uniwersalny, wielosezonowy wzór bieżnika. Zastosowany ULTRA SIPE w celu osiągnięcia maksymalnej przyczepności. Gwarantowane wysokie przebiegi.

więcej
 
Boss BMS 2

Image Napędowy wzór bieżnika o wszechstronnym zastosowaniu. Ekstremalnie  cichy  w toczeniu. Dostosowany do opon niskoprofilowych.

więcej
 
Boss BSG

ImageAgresywny wzór bieżnika o wyjątkowej przyczepności do podłoża. Wysoka stabilność poprzeczna. Specjalna mieszanka gumowa doskonale sprawdzająca się w warunkach jesienno-zimowych.

więcej
 
Boss BWE

ImageBardzo dobra przyczepność w ekstremalnie trudnych warunkach zimowych Rekomendowany wszędzie, gdzie wymagana jest dobra przyczepność do podłoża. Cichy w jeździe.

więcej
 
Boss BWM

ImageSuper nowoczesna opona zimowa o wysokiej stabilności bocznej. Wbudowany wskaźnik zużycia bieżnika. Podwójne klocki i około tysiąc efektywnych żeberek dają przyczepność zarówno przy przyspieszeniach, jak i przy hamowaniu.

więcej
 
Boss BDY3

ImageEkstremalnie  odporny na przebicia i przecięcia. Wzór bieżnika samoczyszczący się.  Doskonała przyczepność i wysoki przebieg kilometrów.

więcej
 
Boss BDY

ImageEkstremalnie odporny na przebicia, wzmocniony dodatkową 4 mm warstwą gumową. Duża ilość przejechanych kilometrów. Wzór bieżnika samoczyszczący się.

więcej
 
Boss BZF

ImageEkstremalnie odporny na przebicia, wzmocniony dodatkową 4 mm warstwą gumową. Wysokie przebiegi. Wzór bieżnika samoczyszczący się.

więcej
 
Boss BZT

ImageBieżnik zaprojektowany do jazdy na wszystkich rodzajach nawierzchni. Cichy, duża ilość przejechanych kilometrów.

więcej
 
Boss BZY

ImageMieszanka gumowa specjalnie zaprojektowana do jazdy w warunkach terenowo-budowlanych. Specjalna mieszanka gumowa odporna na przebicia i przecięcia. Wzór bieżnika samoczyszczący się.

więcej
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 25 z 26
Copyright by PROJEKTUS |  2008